Duze zdjecie

Odpromiennik z szungitu


Cena: 62 zł

Dostępność:


WYPRZEDAŻ! 10% NIŻSZA CENA!
Kraj pochodzenia: Rosja, pracownia "Art of Siberia"
Materiał: 100% szungit

Pomaga w oczyszczaniu z negatywnych energii i rozpuszczaniu kodów, chroni biopole człowieka przed zniekształceniami.

Szungit to rzadki minerał o niezwykłych właściwościach. Jest to odmiana węgla, w której atomy łączą się w cząsteczki o kształcie fulerenów. Występuje głównie w jednym miejscu na naszej planecie – w Karelii (północny zachód Rosji).

Jedna z teorii głosi, że pojawił się on tam przed milionami lat na wskutek uderzenia meteorytu. Obecnie szungity są wykorzystywane do uzdatniania i oczyszczania wody pitnej, jak również w produkcji kosmetyków - kremów, szamponów, mydeł, jak również w medycynie ludowej jako środek na problemy m. in. z układem krążenia, pokarmowym i oddechowym. Poleca się go do odtruwania i wzmacniania organizmu.

Nasze naszyjniki są wykonane z szungitu wysokiej jakości, tzw. szungitu szlachetnego, charakteryzującego się wzmocnionymi właściwościami zdrowotnymi i lepszymi parametrami pochłaniania zanieczyszczeń.


Noszony na szyi lub trzymany blisko ciała pochłania promieniowanie elektromagnetyczne, wykazuje korzystne działanie prozdrowotne. Zwiększa odporność na stres, emocjonalne wahania, napięcia nerwowe.

Mały i wygodny, można go trzymać w kieszeni lub w torebce, lub położyć w pobliżu źródeł promieniowania - komputera, telefonu, routera.

Szungit należy oczyszczać co 2-3 miesiące - przemyć dużą ilością wody (ew. wstawić do miski z czystą wodą na pół godziny), a potem wysuszyć na słońcu.Produkty wykonane ręcznie, każdy egzemplarz może minimalnie różnić się od przedstawionych na zdjęciu. Nie wszystkie rodzaje odpromienników są zawsze dostępne - zapytaj o aktualnie dostępne wzory. Biały kolor widoczny na zdobieniach szybko blaknie i wzory stają się delikatne i dyskretne, wtopione w naszyjnik.

"Dlaczego w cedrowym naczyniu długo nie psuje się mleko, dlaczego w szafie z cedru nie pojawia się mól, dlaczego pszczoły doskonale się czują właśnie w cedrowym ulu? Cedr jest pełen tajemnic."