Duze zdjecie

Duże mydło cedrowe


Cena: 44 zł

Dostępność:


Skład: Olej cedrowy, oliwa z oliwek, olej kokosowy, olejek eteryczny z igieł cedru syberyjskiego, woda, wodorotlenek sodu
Masa netto: +- 115g
Producent: "Wedrusska moc", Polska

PRODUKT NIEDOSTĘPNY DO MAJA 2022

  NIE ZAWIERA KONSERWANTÓW, BARWNIKÓW ANI TŁUSZCZÓW ZWIERZĘCYCH


  Naturalne, ręcznie wykonane mydło o właściwościach przeciwzapalnych. Produkowane metodą na zimno, dlatego witaminy i mikroelementy z olejków są zachowane w naturalnej formie, która odżywia komórki skóry. Prosta, przejrzysta receptura i tradycyjna metoda wykonywania mydła sprawiają, że jest ono bardzo delikatne i przyjemnie się pieni. Zawiera naturalnie wysokie stężenie gliceryny.

  Odpowiednie dla wszystkich typów skóry, łagodne pH sprawia, że może być stosowane również u małych dzieci.

  Mydło ma z jednej strony wytłoczony ozdobny wzór - szyszkę i gałązkę cedrową, oraz jest opakowane w ekologiczny karton, świetnie się nadaje na prezent.

  Uwaga: Mydło trzymać na ażurowej mydelniczce, aby nie stało w wodzie.

  Na przestrzeni wielu stuleci materialna i duchowa kultura, samo życie Syberii było ściśle związane z cedrem. Kozacy, którzy przybyli za Ural, nazwali cedr „syberyjskim olbrzymem”, a tobolscy chłopi „tajemnym drzewem”. Dla ludności Górnej Szorii był on „drzewem-krową” i „drzewem-matką”, dla wielu z nas był i pozostaje królem tajgi, cudownym drzewem, panem syberyjskich lasów.