Duze zdjecie

Krem do twarzy na dzień


Cena: 99 zł

Dostępność:


Pojemność: 30ml
Skład:
Olej z pestek winogron, żywica cedrowa, wosk pszczeli, olej z kiełków pszenicy, olej cedrowy, propolis, olejki: geraniowy, morelowy, bergamotka, migdałowy, oliwa z oliwek, morelowy, brzoskwiniowy, bylicowy i neroli.
Ważność: 12 miesięcy
Producent: OOO "Megre", Nowosybirsk, Rosja

    Naturalny krem do codziennego użytku. Bez konserwantów, barwników i sztucznych dodatków.


    Krem o właściwościach nawilżających i wygładzających skórę. Olej cedrowy wspaniale odżywia zmęczoną i suchą cerę, a cedrowa żywica i propolis działają bakteriobójczo, chroniąc przed infekcjami i problemami skórnymi. Mieszanka olejów tłoczonych na zimno przyczynia się do uelastycznienia skóry i odmłodzenia jej wyglądu.

    Cedrowy krem na dzień idealnie pasuje na jesienne i zimowe dni, tworzy na wrażliwej skóry twarzy barierę ochronną przed wiatrem i mrozem.


    Syberyjscy chłopi, obok swoich wsi, przez wieki pielęgnowali cedrowe gaje, posadzone na wzór dzikich - nigdzie więcej na świecie nie spotykane iglaste ogrodnictwo. Przywioskowe cedrowniki stanowiły wspólną własność, i nałożone na nie były surowe prawa: Nie pozwalano na nich paść bydła i rozpalać ognisk, surowo karano za zbijanie szyszek.