Duze zdjecie

Mumio syberyjskie białe


Cena: 35 zł

Dostępność:


Waga: – 10 g
Producent: "OOO Elbek, Barnaul, Rosja
Termin ważności: 10 lat.
PROMOCJA! Poprzednia cena: 44zł


Nasze syberyjskie mumio to produkt naturalny, oczyszczony w minimalnym stopniu, o charakterystycznym, mocnym zapachu i gorzkim smaku. Mumio dostępne u nas, zbierane jest w wysoko położonych górskich jaskiniach Ałtaju. Ma postać drobnych grudek koloru beżowego, białego lub żółtawego, można je zetrzeć na proszek. Jest rozpuszczalne w wodzie, nie rozpuszcza się w tłuszczach.

Od czasów starożytności, w różnych narodach świata krążą o nim legendy. Faktem jest, że mumio posiada wiele silnych właściwości uzdrawiających, przede wszystkim regeneracyjnych - znacznie przyspiesza zrastanie się kości, gojenie się ran, odtruwa organizm z toksyn i wywiera dobroczynny, ogólnowzmacniający wpływ na cały organizm. Dodatkowo, podnosi tonus organizmu, zwalczane są stany zapalne.

U chorych osób stosujących mumio, następuje wyraźna poprawa ogólnego stanu zdrowia, normalizuje się temperatura ciała, sen, poprawia się apetyt.

Pomimo wielu lat badań, naukowcy nie są zgodni w  kwestii - czym jest mumio i jak powstało. Ma unikalny skład chemiczny - zawiera dużo związków organicznych (w tym jad pszczeli, zestaw witamin i olejków eterycznych) i szereg mikroelementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, ołów, cynk, bizmut, nikiel, kobalt, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, cyna).

    "Mumio łączy w sobie składniki pochodzenia roślinnego, zwierzęcego i mineralnego,
które ścierały się ze sobą na przestrzeni tysięcy lat, by w końcowym efekcie dać nam tą tajemniczą substancję."


Nasze syberyjskie mumio to produkt naturalny, oczyszczony w minimalnym stopniu, o charakterystycznym, mocnym zapachu i gorzkim smaku. Mumio dostępne u nas, zbierane jest w wysoko położonych górskich jaskiniach Ałtaju. Ma postać drobnych grudek koloru beżowego, białego lub żółtawego, można je zetrzeć na proszek. Jest rozpuszczalne w wodzie, nie rozpuszcza się w tłuszczach.


  •     Przepis podstawowy przy większości chorób – „Mikstura Wzmacniająca”:

Białe mumio – 1 g. Woda – 1 litr.
Mumio rozpuścić w przegotowanej wodzie. To porcja na 3 dni. Pić godzinę przed posiłkami, 3–4 łyżki stołowe. Zrobić 3-dniową przerwę i powtórzyć. Cykl powtarzać przez miesiąc. Zaleca się przeprowadzić 4 takie kursy w roku.

  •     Okłady przy zranieniach, po operacjach, oparzeniach, lub rozgrzewająco przy bólach:

3 g mumio rozpuścić w 300 ml przegotowanej wody.W tym roztworze zamoczyć gazę albo okład i nałożyć na ranę, zamiast maści. Jednocześnie przyjmować roztwór wzmacniający z mumio wewnętrznie. Na bóle mięśni, kości, stawów, można przygotować roztwór 3g mumio na 200 ml spirytusu 40%, smarować bolące miejsca kilka razy dziennie.

  •     Grypa, choroby płuc:

3 g mumio rozpuścić w 200 ml przegotowanej wody. Dodać 1 dużą łyżkę miodu, po wystudzeniu zakraplać do nosa 3-4 razy dziennie. + spożywać miksturę wzmacniającą. Można też robić inhalacje powyższym roztworem (bez miodu)

  •     Wrzody żołądka, choroby nowotworowe.

3 gramy białego mumio rozpuścić w 600 ml przegotowanej wody. Pić powoli, małymi łykami,  1 szklankę trzy razy na dzień pół godziny przed jedzeniem ( Przy nadkwasocie - godzinę przed jedzeniem)

Podczas leczenia nie pić czarnej herbaty, kawy, alkoholu. Zaleca się też nie spożywać czekolady i nabiału/mięsa.

Wszystkie roztwory oleju skalnego robić w czystej przegotowanej wodzie. Podane dawki są docelowe, przy pierwszych dniach przyjmowania mumio należy spożywać mniejsze dawki, żeby się przyzwyczaić. Na początku kuracji może występować lekkie rozwolnienie (sygnał oczyszczania organizmu).


Przeciwskazania - brak.
Przechowywanie - w tempereaturze 5-25 stopni, w suchym i ciemnym miejscu.


Spis wszystkich dostępnych produktów w sklepie - sprawdź tutaj


"Medycyna ZSSR oficjalnie uznała żywicę cedru za cenny leczniczy preparat, a w czasie II W.Ś. żywicę powszechnie stosowano w rosyjskich wojskowych szpitalach."