Duze zdjecie

Pasta "Kedra" żywica-propolis


Cena: 42 zł

Dostępność:


Skład: Olej cedrowy, woda destylowana, mąka cedrowa, skorupa orzecha cedrowego, guma celulozowa, żywica cedru, gliceryna roślinna, eteryczny olejek cedrowy, propolis
Pojemność netto: – 60 ml Producent: "OOO Megre", Nowosybirsk, Rosja.

Żywiczne pasty do zębów „Kedra” są produkowane wyłącznie z surowców cedrowych,
bez dodatków chemicznych, barwników czy konserwantów!


Pasta "Kedra" jest  przeznaczona do użytku specjalnego, przy problemach z jamą ustną lub dziąsłami.

W skład pasty wchodzi między innymi:


  • olej cedrowy, łagodzący podrażnienia i wzmacniający twarde i miękkie tkanki jamy ustnej, 
  • żywica zawierająca naturalne antybakteryjne substancje chroniące przed próchnicą
  • propolis wzmacniający odporność i hamujący rozwój bakterii.


Żywiczna pasta "Kedra" wstrzymuje krwawienie i koi nadwrażliwość dziąseł już w pierwszym tygodniu stosowania.

Wraz z eterycznym olejkiem cedrowym może być z powodzeniem używana w leczemiu parodontozy i chorób dziąseł.

Sposób użycia w przypadku problemów jamy ustnej - skropić szczoteczkę kilkoma kroplami eterycznego olejku cedrowego, następnie nałożyć pastę i umyć zęby. Zaleca się delikatnie wypłukać usta, aby pozostawić na dziąsłach resztki żywicy i eterów cedrowych, w celu przedłużenia ich działania.

Największą skuteczność daje regularne stosowanie. Bez dodatku fluoru. Może być stosowana przez dzieci, połknięcie nie stwarza zagrożenia.
„Od dawien dawna wykorzystywano żywicę cedrową i otrzymywany z niej balsam przy leczeniu ran, jako środek bakteriobójczy, gojący i zapobiegający infekcjom i powikłaniom. Leczono nią również bóle zębów, przykładając do zęba lub dziąsła. Na Syberii, w jednym z klasztorów obwodu Archangielskiego rośnie ogromny cedr. Jego kora jest mocno zniszczona. Legenda głosi, że w dawnych czasach wierzący, cierpiący na ból zębów, obgryzali pień drzewa. Istniało przekonanie, iż dotykając zębami wypływającej z cedru żywicy, człowiek pozbywa się chorób i bólu zębów oraz dziąseł.”Spis wszystkich dostępnych produktów w sklepie - sprawdź tutajSpożyta żywica cedrowa wyciąga z organizmu toksyny różnego pochodzenia, pozostałości leków, sole metali ciężkich, radionuklidy. Czyści krew z bakterii, grzybów, pleśni i wirusów.