Wiosenne promocje


Planowana poniedziałkowa wysyłka sadzonek cedru może się opóźnić o 1-2 dni z powodu przymrozków!

Nowe produkty dostępne w sprzedaży - perfumy Megre "105" i "107". Dodatkowo, wróciły do oferty różne rozmiary poszewek na poduszki z surowego lnu!

Obecnie trwa promocja na olej cedrowy z żywicą, teraz również olej z eliksirem cedrowym oraz kilka innych produktów są dostępne w atrakcyjnych cenach!
Administrator,
22.04.2021r
Prace remontowe w sklepieDo dnia 3 marca wysyłki i obsługa zamówień będą wstrzymane/opóźnione, w związku z reoorganizacją pracy sklepu.

Nastąpią drobne zmiany, np. zmiana numeru konta bankowego, stopniowo będą pojawiać się także nowe produkty.

Dziękuję za cierpliwość!

Administrator,
27.02.2021r
Zimowe nowości


W cedrowym sklepie kolejne nowości! Można już zamawiać perfumy Megre "Współtworzenie" - jeśli ktoś szuka nowych, niezwykłych zapachów, to może być zaskoczony głębią i energią tego aromatu. Mamy też trochę deseczek cedrowych, z wypalonymi pięknymi obrazami z życia syberyjskich zwierząt. I nowe rodzaje iwan-czaju w formie Pu Erh.

Na chwilę obecną, z powodu mrozów nie wysyłamy paczek zawierających produkty spożywcze do paczkomatów InPost! Większość paczkomatów stoi na zewnątrz i nie jest w żaden sposób ogrzewana, więc olej, orzechy czy herbaty mogłyby stracić swoje właściwości po przemrożeniu.

Dodatkowy komunikat - jeśli nie otrzymaliście swojego zamówienia w przeciągu kilku dni od wysyłki, proszę o kontakt SMS lub e-mail, albo oba naraz. Zdarza się tak, że zamówienie czeka już na poczcie, ale klient nie otrzymał awizo. Albo mogła nastąpić pomyłka w naszym sklepie, i zamówienie nie zostało wysłane, lub nadane pod zły adres. Dobrze być cierpliwym, ale czasem warto się przypominać i domagać :)

Administrator,
12.02.2021r
GDZIE JEST MOJA PACZKA ?!

W związku z ogromną ilością zamówień przekazuję nie najweselszą wiadomość - zapewne nie uda się nam zrealizować wszystkich w tym roku. Powodem jest nie tylko moja opieszałość, ale prosty fakt, że dostawy są utrudnione i mocno opóźnione, i części produktów nie dostajemy w takich ilościach, żeby starczyło dla wszystkich chętnych. Może to trochę absurdalne, że w czasach takiej obfitości i nadprodukcji, gdzie z Chin bez problemu napływają do nas tony barachła (badziewia) towarów, a tu trzeba tygodniami czekać na jakiś produkt. Ale tak to, kurczę, bywa. Czasem zachodzę do sklepu spożywczego, półki aż się uginają od różnych "wspaniałości", a ja wychodzę głodny, z pustym koszykiem. Czasem lepiej się przegłodzić, niż zapchać byle czym.


Życzę wszystkim szczęśliwych, spokojnych świąt, z produktami cedrowymi lub bez.

Administrator,
16.12.2020r
Informacja

Skończyły się już wysyłki sadzonek cedrów na ten rok, będą wznowione od wiosny 2021. Osoby, które rezerwowały sadzonki wcześniej, a z różnych względów ich nie otrzymały (np. zapomniałem wysłać), będą mogły je kupić w niższej cenie na wiosnę.

Skończyły się też promocje i obniżki na część produktów. Prawdopodobnie w grudniu znowu będą jakieś promocje i specjalne oferty.

Dostępne są już naszyjniki aromatyczne i grzebienie, o których była mowa w poprzednim wpisie. Pojawiła się też pościel z lnu, takiego prawdziwego, surowego i szorstkiego, jak za dawnych czasów.  Na razie dostępne są dwa rozmiary prześcieradeł, w drodze są również prześcieradła XXL, dla osób, które mają ogromne łóżka.

Często zdarzają się opóźnienia w wysyłkach i odpowiedziach na Wasze zamówienia, za co z góry przepraszam. Sam nie lubię długiego oczekiwania, ale co poradzić? (może wziąć się do roboty?!)


UWAGA: Wysyłki zamówień będą wstrzymane do 18 listopada!!!

Administrator,
29.10.2020r

Poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] Następna