Dawne i nowe

Żywica cedrowa jest znowu dostępna, i to dużo wcześniej niż się spodziewaliśmy!

Na jakiś czas ponownie zagości u nas produkt, który kiedyś był niezwykle popularny - krem cedrowy "Wedrussa" - wykonywany ręcznie, na zamówienie - świeży i pachnący trafi do Waszych domów :)


Administrator,
27.11.2019r
Bieżące informacje

Otrzymujemy dużo zapytań o żywicę cedrową i balsam cedrowy 70%. Oba te produkty pojawią się najwcześniej pod koniec roku.

Szyszki cedrowe i orzechy z nowych zbiorów pojawią się na przełomie listopada i grudnia.

Do oferty dodaliśmy nowy produkt - krople do oczu z olejem i żywicą cedrowąAdministrator,
02.11.2019r
PRZERWA W FUNKCJONOWANIU SKLEPU

Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w obsłudze zamówień i wysyłce paczek.

Wszystkie zaległe zamówienia postaramy się wysłać jak najszybciej!

W związku z powtarzającymi się zapytaniami informujemy - żywica cedrowa w kawałkach (50g) będzie ponownie dostępna w październiku. Podobnie szyszki cedrowe - pojawią się w ofercie w październiku/listopadzie.

Administrator,
18.07.2019r
Zmiany i nowe produkty

 

Stali Klienci z pewnością już zauważyli, że część produktów (np. miód) przestała być sygnowana znakiem-hologramem "Dzwoniących Cedrów Rosji". Jest to spowodowane tym, że obecnie trwają prace nad uregulowaniem zasad i kryteriów, według których ten znak jest przyznawany. Mają zostać zastosowane bardziej surowe normy produkcji i pozyskiwania surowców. Dlatego na chwilę obecną, tylko produkty własne, wytwarzane bezpośrednio przez firmę "Megre", sygnowane są tym logo.


   

Na stronie pojawił się nowy rodzaj oleju cedrowego, w butelce 250ml - tak jak wszystkie nasze oleje, jest nierafinowany, z pierwszego tłoczenia, bez kontaktu z metalem. Co go wyróżnia spośród innych? Cały proces przygotowania i pozyskiwania wykonywany jest przez jedną rodzinę i odbywa się w Cedrowym Domu, bez wykorzystania maszyn. Wyjątkowa dbałość o drobne detale sprawia, że olej ten różni się jakościowo od pozostałych.


 
Prawdopodobnie na przełomie maja i czerwca pojawi się jeszcze jeden produkt - ekskluzywne perfumy cedrowe. Jego opis jest bardzo intrygujący, podobno są tylko minimalnie wyczuwalne jako "zapach", a bardziej podświadomie, jako subtelna siła, wibracje.

Ile w tym prawdy - będzie można przekonać się już wkrótce.


Administrator,
28.04.2019r
PRZERWA WIOSENNA

Obecnie mamy opóźnienie w realizacji zamówień, przepraszamy za utrudnienia!

Administrator,
26.04.2019r

Poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] Następna