SADZONKI CEDRÓW


Wiele osób pyta o możliwość kupienia sadzonek cedrów syberyjskich. Można je zamówić u Arkadiusza Stańczyka, który hoduje je już od kilku lat.  Aktualnie dostępne są sadzonki trzyletnie w cenie 30zł  i czteroletnie w cenie 40zł.

Kontakt i szczegółowe informacje pod numerem 694 495 515Administrator,
03.05.2018r
KWIETNIOWA PRZERWA URLOPOWA

W dniach 13.04 - 22.04 sklep będzie zamknięty. Zamówione produkty będą wysyłane po 22 kwietnia. Odpowiedzi na zapytania złożone w tym czasie mogą ulec opóźnieniu.

Administrator,
13.04.2018r
SŁODYCZE!


Od 1 kwietnia pojawi się w ofercie chałwa słonecznikowa.
Bez cukru, bez utwardzanych tłuszczów, bez aromatów. Pojawiłaby się wcześniej, gdyby jej zapas nie był ciągle zjadany, co uniemożliwiało dodanie tego produktu na stronę. Teraz wypełniliśmy chałwą wszystkie półki i wolne miejsca w chłodniach, więc jest szansa, że wskaźnik jej dostępności nie spadnie tak prędko.

Oprócz tej ważnej wiadomości, warto zauważyć, że ceny cały czas maleją. Obniżki dotyczą obecnie wszystkich rodzajów orzechów cedrowych, jak również produktów z gór Ałtaj - mumio, miodu, żywicy i pichty .

Trzecią istotną wiadomością jest zabezpieczenie strony szyfrowaniem SSL. Jeżeli w pasku adresu przeglądarki nie ma zielonej kłódki lub napisu "Bezpieczna", kliknij ten LINK lub dopisz na początku pasku adresu https:// . Jeszcze trwają prace nad funkcjonalnością kodowania, wkrótce zabezpieczona wersja strony będzie ładować się automatycznie.Administrator,
31.03.2018r
OBNIŻKI CEN

Trwa promocja obejmująca część produktów, głównie rękodzieło - perfumy, cedrowe łyżki w kształcie łabędzia, szungit, bransoletki itd.  Dużo niższa cena obowiązuje na wełniane rękawiczki, jak również syberyjskie drumle w drewnianym futerale - świetna rzecz na prezent dla osób lubiących eksperymentować z muzyką. Wyprzedaż będzie trwać do zakończenia się zapasów produktów.


W dziale "rękodzieło" dodane zostały nowe produkty z kory brzozy - małe i duże tujesy (pojemniki z pokrywką), opaski do włosów oraz brzozowe wkładki do butów, które pomagają usuwać zmęczenie oraz bóle nóg i pleców - polecane zwłaszcza dla osób pracujących w zawodach "stojących".


Administrator,
23.02.2018r
PROMOCJA NA WYROBY Z DREWNA CEDROWEGO

Od dzisiaj, do 12 sierpnia (lub wyczerpania zapasów), trwa obniżka cen na wszystkie produkty z drewna cedrowego, a więc:

  1. Talizmany
  2. Łyżki
  3. Miski
  4. Kubki
  5. Talerze
  6. Naszyjniki

Promocje różnią się zależnie od produktu, i wyniosą od 10% do nawet 30%.


Administrator,
02.08.2018 r.

Poprzednia [1] [2] [3] [4] Następna