Wkrótce nowe produkty


Do sklepu wkrótce zawita kilka nowości, które rozgrzeją Was w nadchodzące jesienne chłody :-)

Pojawi się długo oczekiwany olej z żywicą cedrową w stężeniu 70%. Silnie rozgrzewający, znakomity na bóle mięśni i stawów, problemy skórne i trudno gojące się rany.

Do obecnych na stronie łyżeczek cedrowych dołączy ich nowa odmiana w kształcie piórka.

Dla fanów magicznych klimatów - twarde perfumy na bazie wosku,  inspirowane książkami Andrzeja Sapkowskiego z serii "Wiedźmin".  Bez alkoholu i konserwantów, za to o niezwykłym aromacie i nazwach - "Wilki Odyna", "Czarodziejka", "Kołysanka dla driady", "Krew smoka".


Z mniej wesołych nowości - otrzymaliśmy informację, że w tym roku urodzaj na orzechy cedrowe będzie naprawdę lichy. Oznacza to, że wzrosną ceny nie tylko na orzechy cedrowe i szyszki, ale również wszystkie produkty z nimi powiązane - olej cedrowy, eliksir i  wszystkie produkty zawierające komponenty cedrowe - kremy, szampony, pasty do zębów. Podwyżki cen nastąpią najpewniej od listopada.


Administrator,
06.09.2018r
DREWNIANE TANIEJ!


Od dzisiaj, do 22 sierpnia (lub wyczerpania zapasów), trwa obniżka cen na wszystkie produkty z drewna cedrowego, a więc:


  1. Talizmany
  2. Łyżki
  3. Miski
  4. Kubki
  5. Talerze
  6. Naszyjniki


Promocje różnią się zależnie od produktu, i wyniosą od 10% do nawet 30%.

Administrator,
02.08.2018r
Nowe produkty z Rodowych Siedlisk


Dodane zostały nowe produkty z Rodowych Wiosek oraz wyciąg z żywokostu, wspomagający leczenie urazów, kontuzji, problemów z kośćmi i stawami.W najbliższym czasie pojawią się również m.in :

  • herbaty ziołowe
  • urbecz z siemienia lnianego
  • wkładki do butów z pokrzywy
  • i wiele innych produktów

Administrator,
18.07.2018r
PRZERWA W DOSTAWACH

W najbliższych dwóch tygodniach nastąpi przerwa w dostawach produktów cedrowych. Do połowy lipca nie będą dostępne:

- mąka cedrowa
- chałwa słonecznikowa
- iwan-czaj "Tajgowy"

Mogą się pojawić również chwilowe braki innych produktów. Przepraszamy!

Administrator,
28.06.2018r
BECZKI CEDROWE
Dostępne są beczki z drewna cedru syberyjskiego, do przechowywania wody lub kiszenia warzyw. Jedna o pojemności 10 litrów, druga 5 litrów., obie w cenie 209zł. Mocno pachnące cedrem, nielakierowane, surowe drewno. Obecnie dostępna tylko beczka 10L, o szczegółowe informacje proszę pytać mailowo lub telefonicznie.

Drugą nowością na stronie są talerze z cedru syberyjskiego. Powróciły również miski i kubki cedrowe. Wszystko w jasnej tonacji, nie malowane, nie lakierowane, bezpieczne i zdrowe w użyciu.  Dostępne oczywiście w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Można je znaleźć w dziale "Kuchnia"


Administrator,
03.05.2018r

Poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] Następna