KWIETNIOWA PRZERWA URLOPOWA

W dniach 13.04 - 22.04 sklep będzie zamknięty. Zamówione produkty będą wysyłane po 22 kwietnia. Odpowiedzi na zapytania złożone w tym czasie mogą ulec opóźnieniu.

Administrator,
13.04.2018r
SŁODYCZE!


Od 1 kwietnia pojawi się w ofercie chałwa słonecznikowa.
Bez cukru, bez utwardzanych tłuszczów, bez aromatów. Pojawiłaby się wcześniej, gdyby jej zapas nie był ciągle zjadany, co uniemożliwiało dodanie tego produktu na stronę. Teraz wypełniliśmy chałwą wszystkie półki i wolne miejsca w chłodniach, więc jest szansa, że wskaźnik jej dostępności nie spadnie tak prędko.

Oprócz tej ważnej wiadomości, warto zauważyć, że ceny cały czas maleją. Obniżki dotyczą obecnie wszystkich rodzajów orzechów cedrowych, jak również produktów z gór Ałtaj - mumio, miodu, żywicy i pichty .

Trzecią istotną wiadomością jest zabezpieczenie strony szyfrowaniem SSL. Jeżeli w pasku adresu przeglądarki nie ma zielonej kłódki lub napisu "Bezpieczna", kliknij ten LINK lub dopisz na początku pasku adresu https:// . Jeszcze trwają prace nad funkcjonalnością kodowania, wkrótce zabezpieczona wersja strony będzie ładować się automatycznie.Administrator,
31.03.2018r
OBNIŻKI CEN

Trwa promocja obejmująca część produktów, głównie rękodzieło - perfumy, cedrowe łyżki w kształcie łabędzia, szungit, bransoletki itd.  Dużo niższa cena obowiązuje na wełniane rękawiczki, jak również syberyjskie drumle w drewnianym futerale - świetna rzecz na prezent dla osób lubiących eksperymentować z muzyką. Wyprzedaż będzie trwać do zakończenia się zapasów produktów.


W dziale "rękodzieło" dodane zostały nowe produkty z kory brzozy - małe i duże tujesy (pojemniki z pokrywką), opaski do włosów oraz brzozowe wkładki do butów, które pomagają usuwać zmęczenie oraz bóle nóg i pleców - polecane zwłaszcza dla osób pracujących w zawodach "stojących".


Administrator,
23.02.2018r
PROMOCJA NA WYROBY Z DREWNA CEDROWEGO

Od dzisiaj, do 12 sierpnia (lub wyczerpania zapasów), trwa obniżka cen na wszystkie produkty z drewna cedrowego, a więc:

  1. Talizmany
  2. Łyżki
  3. Miski
  4. Kubki
  5. Talerze
  6. Naszyjniki

Promocje różnią się zależnie od produktu, i wyniosą od 10% do nawet 30%.


Administrator,
02.08.2018 r.
ZMIANY W 2018 ROKU

"Dzwoniące Cedry Rosji" na początku 2018 roku wprowadzają świeży design opakowania i butelki oleju cedrowego. Teraz będą proste, zwyczajne, z zielonego szkła. Wszystko w konwencji minimalistycznej.

W starych opakowaniach często występował problem z zakrętkami, jak również sporo oleju zostawało w środku - z powodu pogiętych ozdobnych ścianek trudno było wykapać wszystkie mililitry.

Kartonowe opakowanie zewnętrzne będzie nieco większe od starego, natomiast butelka mniejsza i lżejsza. Zabezpieczenie przed podróbkami - taki sam hologram z logiem "Dzwoniących Cedrów" jak dawniej.


Dodatkowo, od 2018 roku będzie dostępny w Polsce eliksir cedrowy. Wcześniej był dostępny tylko w Rosji, w dystrybucji poprzez apteki oraz sieć przedstawicieli.

Eliksir cedrowy to silniejsza wersja oleju cedrowego, otrzymywana z całych szyszek cedru syberyjskiego - zawiera w sobie olej z nasion cedru, żywicę i olejki eteryczne  oraz esencję wyciśniętą z płatków szyszki i skorupek orzecha - wszystko to w naturalnych, niezmienionych przez człowieka proporcjach.

Eliksir cedrowy bardzo mocno poprawia energetykę i odporność człowieka, wspiera procesy regeneracji i oczyszczania organizmu.

Administrator,
25.12.2017r

Poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6]