PRZERWA W DOSTAWACH

W najbliższych dwóch tygodniach nastąpi przerwa w dostawach produktów cedrowych. Do połowy lipca nie będą dostępne:

- mąka cedrowa
- chałwa słonecznikowa
- iwan-czaj "Tajgowy"

Mogą się pojawić również chwilowe braki innych produktów. Przepraszamy!

Administrator,
28.06.2018r
BECZKI CEDROWE
Dostępne są beczki z drewna cedru syberyjskiego, do przechowywania wody lub kiszenia warzyw. Jedna o pojemności 10 litrów, druga 5 litrów., obie w cenie 209zł. Mocno pachnące cedrem, nielakierowane, surowe drewno. Obecnie dostępna tylko beczka 10L, o szczegółowe informacje proszę pytać mailowo lub telefonicznie.

Drugą nowością na stronie są talerze z cedru syberyjskiego. Powróciły również miski i kubki cedrowe. Wszystko w jasnej tonacji, nie malowane, nie lakierowane, bezpieczne i zdrowe w użyciu.  Dostępne oczywiście w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Można je znaleźć w dziale "Kuchnia"


Administrator,
03.05.2018r
SADZONKI CEDRÓW


Wiele osób pyta o możliwość kupienia sadzonek cedrów syberyjskich. Można je zamówić u Arkadiusza Stańczyka, który hoduje je już od kilku lat.  Aktualnie dostępne są sadzonki trzyletnie w cenie 30zł  i czteroletnie w cenie 40zł.

Kontakt i szczegółowe informacje pod numerem 694 495 515Administrator,
03.05.2018r
KWIETNIOWA PRZERWA URLOPOWA

W dniach 13.04 - 22.04 sklep będzie zamknięty. Zamówione produkty będą wysyłane po 22 kwietnia. Odpowiedzi na zapytania złożone w tym czasie mogą ulec opóźnieniu.

Administrator,
13.04.2018r
SŁODYCZE!


Od 1 kwietnia pojawi się w ofercie chałwa słonecznikowa.
Bez cukru, bez utwardzanych tłuszczów, bez aromatów. Pojawiłaby się wcześniej, gdyby jej zapas nie był ciągle zjadany, co uniemożliwiało dodanie tego produktu na stronę. Teraz wypełniliśmy chałwą wszystkie półki i wolne miejsca w chłodniach, więc jest szansa, że wskaźnik jej dostępności nie spadnie tak prędko.

Oprócz tej ważnej wiadomości, warto zauważyć, że ceny cały czas maleją. Obniżki dotyczą obecnie wszystkich rodzajów orzechów cedrowych, jak również produktów z gór Ałtaj - mumio, miodu, żywicy i pichty .

Trzecią istotną wiadomością jest zabezpieczenie strony szyfrowaniem SSL. Jeżeli w pasku adresu przeglądarki nie ma zielonej kłódki lub napisu "Bezpieczna", kliknij ten LINK lub dopisz na początku pasku adresu https:// . Jeszcze trwają prace nad funkcjonalnością kodowania, wkrótce zabezpieczona wersja strony będzie ładować się automatycznie.Administrator,
31.03.2018r

Poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] Następna