OBNIŻKI CEN

Trwa promocja obejmująca część produktów, głównie rękodzieło - perfumy, cedrowe łyżki w kształcie łabędzia, szungit, bransoletki itd.  Dużo niższa cena obowiązuje na wełniane rękawiczki, jak również syberyjskie drumle w drewnianym futerale - świetna rzecz na prezent dla osób lubiących eksperymentować z muzyką. Wyprzedaż będzie trwać do zakończenia się zapasów produktów.


W dziale "rękodzieło" dodane zostały nowe produkty z kory brzozy - małe i duże tujesy (pojemniki z pokrywką), opaski do włosów oraz brzozowe wkładki do butów, które pomagają usuwać zmęczenie oraz bóle nóg i pleców - polecane zwłaszcza dla osób pracujących w zawodach "stojących".


Administrator,
23.02.2018r
PROMOCJA NA WYROBY Z DREWNA CEDROWEGO

Od dzisiaj, do 12 sierpnia (lub wyczerpania zapasów), trwa obniżka cen na wszystkie produkty z drewna cedrowego, a więc:

  1. Talizmany
  2. Łyżki
  3. Miski
  4. Kubki
  5. Talerze
  6. Naszyjniki

Promocje różnią się zależnie od produktu, i wyniosą od 10% do nawet 30%.


Administrator,
02.08.2018 r.
ZMIANY W 2018 ROKU

"Dzwoniące Cedry Rosji" na początku 2018 roku wprowadzają świeży design opakowania i butelki oleju cedrowego. Teraz będą proste, zwyczajne, z zielonego szkła. Wszystko w konwencji minimalistycznej.

W starych opakowaniach często występował problem z zakrętkami, jak również sporo oleju zostawało w środku - z powodu pogiętych ozdobnych ścianek trudno było wykapać wszystkie mililitry.

Kartonowe opakowanie zewnętrzne będzie nieco większe od starego, natomiast butelka mniejsza i lżejsza. Zabezpieczenie przed podróbkami - taki sam hologram z logiem "Dzwoniących Cedrów" jak dawniej.


Dodatkowo, od 2018 roku będzie dostępny w Polsce eliksir cedrowy. Wcześniej był dostępny tylko w Rosji, w dystrybucji poprzez apteki oraz sieć przedstawicieli.

Eliksir cedrowy to silniejsza wersja oleju cedrowego, otrzymywana z całych szyszek cedru syberyjskiego - zawiera w sobie olej z nasion cedru, żywicę i olejki eteryczne  oraz esencję wyciśniętą z płatków szyszki i skorupek orzecha - wszystko to w naturalnych, niezmienionych przez człowieka proporcjach.

Eliksir cedrowy bardzo mocno poprawia energetykę i odporność człowieka, wspiera procesy regeneracji i oczyszczania organizmu.

Administrator,
25.12.2017r

Poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]