POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU CEDROWE.PL


1. Chcąc dopasować nasze treści do Twoich potrzeb korzystamy na naszych stronach z technologii pozwalających nam zbierać Twoje dane osobowe. Pragniemy poinformować Cię dokładnie co zbieramy, dlaczego to zbieramy i czego możesz od nas oczekiwać.

2. Dane osobowe, które zbieramy, to dane potrzebne do realizacji zamówienia, a więc imię i nazwisko, nazwa, adres. Dane kontaktowe (telefon/e-mail) służą do komunikacji między Sklepem a Klientem, (ew. również między Klientem a Przewoźnikiem realizującym dostarczenie przesyłki)  w celu realizacji zamówienia.

a)     Pole "uwagi" oraz pozostałe rubryki w formularzu zamówieniowym, służą do uzupełniania informacji niezbędnych do zrealizowania zamówienia, lub do sformułowania pytań dotyczących zamówienia. W przypadku, gdy Klient prześle do Sklepu poprzez formularz dane osobowe wrażliwe, niezwiązane z realizacją zamówienia, zostaną one przez nas jak najszybciej usunięte, a zamówienie może zostać anulowane.


3. Zbieramy Twoje dane osobowe wyłącznie po to, aby zrealizować Twoje zamówienie. Nie przekazujemy ich dalej w celach personalizacji reklam, wysyłania newsletterów ani dopasowywania treści.

4.   Odbiorcami danych osobowych Klientów Sklepu internetowego mogą być:

a)     W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia wymagane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

b)     W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub systemów transferów pieniężnych Administrator udostępnia wymagane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie internetowym.

5. W wyjątkowych sytuacjach, jeśli wymagać będzie tego od nas obowiązujące prawo, musimy przekazać Twoje dane osobowe uprawnionym do tego podmiotom, takim jak sądy, urzędy skarbowe czy organy ścigania.

6. W każdym momencie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru (https://uodo.gov.pl/).

Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda, której udzielasz w momencie złożenia zamówienia. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Aby to zrobić, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego do momentu jej wycofania.
Pamiętaj także, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

7. W przypadku, gdy przetwarzamy Twoje dane w oparciu o Twoją zgodę, Twoje dane osobowe będą przechowywanie do czasu finalizacji Twojego zamówienia (tj. do 60 dni od daty wysłania lub do momentu odebrania przez Ciebie zamówienia), ale nie dłużej niż do czasu ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody.

8. W razie jakichkolwiek wątpliwości, lub też chęci zmiany/usunięcia swoich danych, skontaktuj się z nami:


Telefon: (+48) 605 929 968 , e-mail: info@cedrowe.pl