Duze zdjecie

Perfumy cedr "Współtworzenie"


Cena: 299 zł

Dostępność:


Objętość: 50 ml
Rodzaj: Uniseks, męskie, o subtelnym zapachu cedrowego drewna i żywicy.
Skład INCI: Alcohol Denat, Pinus Siberica.


- Cedr jeszcze wiele niezwykłego może uczynić.
- A co niezwykłego na przykład?
- Najwspanialsze perfumy można zrobić z jego eterycznych olejków. Samowystarczalne i uzdrawiające. Żadne sztuczne perfumy nie są w stanie przewyższyć ich aromatu. Esencja cedru reprezentuje sobą ducha Wszechświata, może uleczyć ciało i chronić człowieka od złego.


Czyste cedrowe perfumy, jedyne w swoim rodzaju, takie, o jakich mówiła Anastazja w czwartej książce Władimira Megre “Stworzenie”.  Te perfumy są wykonywane ręcznie, w Cedrowym Domu na Syberii.

Głębokie, żywiczne i gorzkie, o rozpoznawalnym zapachu. Ich złożony aromat nie ujawnia się od razu, i różni się w zależności od osoby, która go nosi. Cedrowy zapach łączy się ze skórą w bardzo osobisty i indywidualny sposób. Kilka minut po aplikacji staje się ledwo zauważalny, dyskretny i zrozumiały tylko dla osoby mającej go na sobie.

Aromat tych perfum działa nie tyle na zmysł węchu, co na inne, subtelne poziomy. Ludzie wokół nie czują samego zapachu, ale efekt jego mocy poprzez wytwarzane przez niego wibracje. Perfumy te w niepojęty sposób dodają ich użytkownikowi pewności siebie i wewnętrznej siły.


Cedr lubi cień, ale od najmłodszych lat nie boi się otwartego słońca. Dobrze rośnie na glinie piaszczystej, na wilgotnych glebach, a nawet terenach zalewowych. Jest odporny na mrozy do 50 stopni.