Duze zdjecie

Mydło cedrowe


Cena: 42 zł

Dostępność:


Skład: Baza mydlana (olej cedrowy, kokosowy, palmowy, rycynowy, wodorotlenek sodu) glinka biała, gliceryna, żywica cedrowa, oleje: shea, cedrowy, migdałowy, ziele melisy mielone, olejki eteryczne (cedru syberyjskiego, lawendowy, rozmarynowy, cedru himalajskiego, eukaliptusowy)
Masa netto: – 80g
Producent: "OOO Megre", Nowosybirsk, Rosja.


Naturalne mydło o właściwościach przeciwzapalnych i antybakteryjnych. Dzięki specjalnej technologii produkcji, witaminy i mikroelementy z olejków i glinki są zachowane w naturalnej formie, która odżywia komórki skóry.

Odpowiednie dla skóry tłustej, jak również do cery wrażliwej i podatnej na podrażnienia/uczulenia. Biała glinka wyciąga toksyny z porów skóry, wygładza, pobudza regenerację komórek skóry. Ma właściwości antyseptyczne, bakterio- i grzybobójcze, pomaga łagodzić stany zapalne. Delikatnie odżywia i nawilża skórę.Na przestrzeni wielu stuleci materialna i duchowa kultura, samo życie Syberii było ściśle związane z cedrem. Kozacy, którzy przybyli za Ural, nazwali cedr „syberyjskim olbrzymem”, a tobolscy chłopi „tajemnym drzewem”. Dla ludności Górnej Szorii był on „drzewem-krową” i „drzewem-matką”, dla wielu z nas był i pozostaje królem tajgi, cudownym drzewem, panem syberyjskich lasów.