Duze zdjecie

Mydło dziegciowe


Cena: 30 zł

Dostępność:


Waga: ok. 110-130 g
Skład: Zmydlone oleje ( kokosowy, oliwy z oliwek, palmowy, z nasion palmy czerwonej), dziegieć brzozowy 10%, woda.

OSTATNIE SZTUKI

  Naturalne mydło o 10% zawartości dziegciu, o wyraźnym, ostrym dziegciowym zapachu. Działa silnie antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie.
  Stosowane tradycyjnie przy:

  • Problemach ze skórą głowy – dziegieć oddziałuje na wszelkie postaci łupieżu, łagodzi alergiczne wypryski na skórze.
  • Wypryskach, wągrach – mydło dziegciowe jest idealne do przetłuszczającej się cery, łagodzi efekt błyszczącej się twarzy, zmniejsza widoczność porów, przy czym dezynfekuje powierzchnię skóry, zabezpieczając przed infekcjami.
  • Chorobach skórnych – działa łagodząco przy wszelkich podrażnieniach, egzemach, łuszczycach, wspiera regenerację komórek skóry.


  Zastosowanie: Mydło przed użyciem należy silnie spienić, np. na gąbce, i namydlać się powstałą pianą. Używając do mycia głowy, należy wetrzeć pianę w skórę głowy i nasadę włosów, i pozostawić na kilka minut, po czym spłukać. Osoby o tłustej cerze mogą używać tego mydła maksymalnie 2 razy dziennie, osoby o cerze mieszanej maksymalnie 3 razy tygodniowo, osoby o suchej skórze, jeśli by się zdecydowały – maksymalnie raz w tygodniu.

  Przeciwwskazania – nie dla osób o suchej, wrażliwej skórze! Mydło ma silny zapach dziegciu, który dla wielu osób może być nieprzyjemny lub drażniący!


  Bez dodatku sztucznych substancji zapachowych, olejków eterycznych i barwników. Kolor i kształt mydeł może się różnić w zależności od partii.