Duze zdjecie

Talizman cedrowy


Cena: 40 zł

Dostępność:


Średnica: od 3cm do 4cm 
Producent: "OOO Megre", Nowosybirsk, Rosja.
Materiał: drewno cedru syberyjskiego, nić bawełnianaWykonany z drewna cedru syberyjskiego nieduży talizman do noszenia na szyi.


Noszenie go tak, aby dotykał ciała, ma wpływ na zapach i kolor kawałka cedru - u każdego zmienia się na swój sposób, w zależności od charakteru i zdrowia człowieka.
Po kilku miesiącach (lub latach) noszenia uzyskuje głęboką barwę, wygładzają się krawędzie, a wzór na talizmanie staje się wyraźniejszy.

„Ten cedr ma nadzwyczajne właściwości i jego kawałek należy nosić na piersiach. Trzeba założyć go, stojąc boso na trawie, i następnie przycisnąć lewą dłonią do obnażonej piersi. Po minucie poczuje się przyjemne, idące od cedru ciepło, potem ciało przeniknie lekki dreszcz. Od czasu do czasu, kiedy będzie się pojawiało pragnienie, trzeba gładzić opuszkami palców tę stronę kawałka cedru, która nie przylega do ciała, przytrzymując kciukami drugą stronę. Już po trzech miesiącach osoba posiadająca kawałek dzwoniącego cedru zauważy znaczne polepszenie samopoczucia i wyleczy się z wielu chorób".


Uwaga: Sprzedawane przez nas talizmany nie pochodzą z Dzwoniącego Cedru (który nie został koniec końców ścięty), tylko ze zwykłych cedrów. Mimo to, co zostało sprawdzone i spraktykowane przez wiele osób, takie talizmany również mają swoje dobroczynne właściwości i pozytywnie oddziałują na człowieka.


Władimir Megre
w jednym z wywiadów opowiadał, że po trzech latach noszenia talizmanu cedrowego, może on stać się "dzwoniący" dzięki obcowaniu z energią noszącego.


Syberyjscy chłopi, obok swoich wsi, przez wieki pielęgnowali cedrowe gaje, posadzone na wzór dzikich - nigdzie więcej na świecie nie spotykane iglaste ogrodnictwo. Przywioskowe cedrowniki stanowiły wspólną własność, i nałożone na nie były surowe prawa: Nie pozwalano na nich paść bydła i rozpalać ognisk, surowo karano za zbijanie szyszek.