Duze zdjecie

Olej cedrowy "Rosy" 250 ml


Cena: 159 zł

Dostępność:


Masa netto: 250ml Opakowanie: Szklane
Skład: Olej z nasion cedru syberyjskiego  Data ważności: 12 mies. od daty produkcji
Producent: "Rodowe Siedlisko Rodziny Matruchowicz", Rosy, Białoruś
NIEDOSTĘPNE DO ODWOŁANIA

Tłoczony na zimno w drewnianej prasie, z zachowaniem zaleceń Anastazji. Proces tłoczenia odbywa się na bieżąco w Rodowej Osadzie "Rosy". Ten surowy, ręcznie tłoczony olej ten ma wyraźny cedrowy smak i aromat, niemożliwy do osiągnięcia przy masowej produkcji.


Olej z orzechów syberyjskiego cedru jest wyjątkowo bogaty w witaminy A, B, C i wit. E, zwaną również   „witaminą młodości”, kwas foliowy. Zawiera potrzebne organizmowi NNKT (nienasycone kwasy tłuszczowe)   oraz szereg pierwiastków, takich jak miedź, cynk, magnez, kobalt.


Olej cedrowy ma działanie łagodzące na żołądek, zmniejsza wydzielanie kwasu solnego i chroni śluzówkę żołądka i przełyku. Poprawia i reguluje pracę wszystkich narządów. Ze względu na swe łagodne działanie może być przyjmowany przez dzieci.


Czysty olej cedrowy (100%) polecany jest dla:
- osób cierpiących na choroby żołądka i układu pokarmowego (wrzody żołądka, nieżyt, stany zapalne)
- osób narażonych na stres i przebywanie w niekorzystnym środowisku (smog, hałas, zanieczyszczenia)
- kobiet w ciąży oraz karmiących (zwłaszcza w okresie bezpośrednio po porodzie)
- wykonywania masażu (poprawia krążenie krwi i jędrność skóry)
- dla dzieci i nastolatków

Stosowanie:

W celach profilaktycznych przyjmować 1 łyżeczkę (nie połykać od razu) 1-3 razy dziennie, pół godziny przed jedzeniem. Kurację najlepiej stosować od 30 do 90 dni, im dłuższa tym lepszy leczniczy efekt. Przed użyciem wstrząsnąć.

Jedna butelka wystarczy na 2-4 tygodnie stosowania, w zależności od dawkowania.Spis wszystkich dostępnych produktów w sklepie - sprawdź tutaj

"Na przestrzeni wielu stuleci materialna i duchowa kultura, samo życie Syberii było ściśle związane z cedrem. Kozacy, którzy przybyli za Ural, nazwali cedr „syberyjskim olbrzymem”, a tobolscy chłopi „tajemnym drzewem”. Dla ludności Górnej Szorii był on „drzewem-krową” i „drzewem-matką”, dla wielu z nas był i pozostaje królem tajgi, cudownym drzewem, panem syberyjskich lasów."