1. Kim jest Władmir Megre

Władimir Megre to znany rosyjski pisarz, autor serii "Dzwoniące Cedry Rosji". Dawniej przedsiębiorca, obecnie zajmuje się głównie działalnością społeczną, dużo podróżuje. Więcej informacji o nim można przeczytać np. na wikipedii

https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adimir_Megre
2. Kim jest Anastazja?

Anastazja, która współtworzy książki z serii "Dzwoniące Cedry Rosji", to kobieta żyjąca w głębi syberyjskiej tajgi. Nazywana przez niektórych pustelniczką, przez innych boginią - sama o sobie mówi „jestem kobietą, człowiekiem”.

Jedno jest pewne – posiada kolosalną wiedzę i zdolności. Twierdzi i udowadnia, że jest przedstawicielką tej zaginionej kultury, cywilizacji, której bezskutecznie przez setki lat poszukiwali historycy i archeologowie. Anastazja natchnęła swoim marzeniem tysiące ludzi na całym świecie - malarzy, bardów, poetów, oraz jej ukochanych ogrodników, którzy dzięki jej pomysłom tworzą rajskie ogrody.

Czy naprawdę istnieje?

Istnieję dla tych, dla których istnieję” -  brzmi jej odpowiedź.

Kiedy się ujawni, wyjdzie do ludzi?

Już dawno to zrobiła, za pośrednictwem Władimira Megre i serii jego książek. Miliony ludzi mogą „obcować” z jej myślami, uczuciami – czy to właśnie nie jest „wyjście do ludzi”? I, sądząc po ogromnym odzewie społeczeństwa, czy nie jest to wyjście efektywne?

Ona nie chce opuszczać swego ukochanego miejsca, w którym od wieków mieszkali jej przodkowie, gdzie się wychowała i gdzie czuje się szczęśliwa. Nie pociąga jej perspektywa wyjazdu do miasta, udzielania wywiadów czy grania w filmach, aby coś komuś udowodnić.