Duze zdjecie

Perfumy cedrowe #107


Cena: 299 zł

Dostępność:


Objętość: 50 ml
Rodzaj: Uniseks, męskie, o subtelnym zapachu igliwia, mchu i leśnych kwiatów
Skład INCI: Alcohol Denat, Aqua, Parfum, D-Limonene, Isoeugenol, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral, Isoeugenol, Pinus siberics Du Toue

Aromat ziół i drewna, o bogatej kompozycji, przywodzący na myśl spacer po tajdze, gdzie oddycha się lekko i z przyjemnością.

W bukiecie zebrane są zapachy świeżej porannej trawy i deszczu, suchego drzewnego mchu i wiosennego cedrowego igliwia. Dochodzi do tego lekko słodki cytrusowy aromat i głęboka cedrowa esencja. Ten aromat ma odstresowujące i odmładzające działanie. Perfumy odpowiednie dla mężczyzn oraz niezależnych kobiet sukcesu.

Liczba #107 symbolizuje wiedzę i informacje otrzymywane "z góry", to liczba niezależności, powodzenia i wolności. Może oznaczać również intuicję i ukryte talenty, wewnętrzną motywację by podążać naprzód.

Osoby, którym przypadnie do gustu stosiódemka, mają zdolności przywódcze, naturalną charyzmę i pragnienie rozwoju, bije od nich spokojna radość i pewność, że wszystko jest możliwe."Dlaczego w cedrowym naczyniu długo nie psuje się mleko, dlaczego w szafie z cedru nie pojawia się mól, dlaczego pszczoły doskonale się czują właśnie w cedrowym ulu? Cedr jest pełen tajemnic."