Duze zdjecie

Książki z serii "Anastazja"


Cena: 29 zł

Dostępność:


Autor: Władimir Megre
Okładka: miękka
Język: polski
CENA PODANA ZA JEDNĄ SZTUKĘ (TOM)


Książki ze znanej na całym świecie serii „Dzwoniące Cedry Rosji”. Od czasu pierwszego wydania z 1996 roku, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, na jej podstawie stworzono spektakle teatralne i filmy, nagrano setki pięknych pieśni i namalowano wiele obrazów.. Idee zawarte w tych książkach są realizowane przez ludzi na całym świecie, tworzone są wspólnoty, stowarzyszenia, fundacje, organizacje. Dzięki marzeniom Anastazji w Rosji i wielu innych krajach powstały setki Rodowych Wiosek, w których mieszkają dziesiątki tysięcy szczęśliwych rodzin.

Pradawna wiedza i czyste, jasne przesłanie od Anastazji, inspirują wielu ludzi do twórczego działania. Na chwilę obecną wydano 10 tomów.

Tom pierwszy - Anastazja
Tom drugi - Dzwoniące Cedry
Tom trzeci - Przestrzeń Miłości
Tom czwarty - Stworzenie
Tom piąty - Kim jesteśmy?
Tom szósty - Księga Rodu
Tom siódmy - Energia życia
Tom ósmy - Nowa Cywilizacja
Tom ósmy/2 - Rytuały Miłości
Tom dziesiąty - Anasta
Spis wszystkich dostępnych produktów w sklepie - sprawdź tutaj

"Syberyjscy chłopi, obok swoich wsi, przez wieki pielęgnowali cedrowe gaje, posadzone na wzór dzikich - nigdzie więcej na świecie nie spotykane iglaste ogrodnictwo. Przywioskowe cedrowniki stanowiły wspólną własność, i nałożone na nie były surowe prawa: Nie pozwalano na nich paść bydła i rozpalać ognisk, surowo karano za zbijanie szyszek [...]"