Duze zdjecie

Miód syberyjski 460 g


Cena: 55 zł

Dostępność:


Opakowanie - pojemnik szklany, ozdobny  OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ ŚWIEŻEGO MIODU
Producent - ZAO "Górski hektar"
Kraj pochodzenia - Rosja, wieś Krasnogorskoje, Kraj Ałtajski.

Produkt z Syberii, z wyżyny Sałairskiej. Miód ten przewyższa właściwościami zdrowotnymi większość miodów dostępnych na polskim rynku, gdyż pochodzi z nieskazitelnie czystych, dziewiczych terenów ałtajskich gór.


Ze względu na swe pochodzenie, zawarta jest w nim siła wysokogórskich wiatrów,
świeżość i lekkość górskich potoków i inne pozytywne wpływy Natury.


Dostępne rodzaje miodu:

- wielokwiatowy (górski). Czuć w nim aromat soków górskich roślin i pyłków górskich kwiatów. Miód o bogatym smaku, ciemnobursztynowym kolorze i średniej gęstości, odporny na szybką krystalizację, nasycony. Duża zawartość mikroelementów i kwasów organicznych.

- tajgowy (leśny). Czuć w nim aromaty kwiatów i pyłek drzew tajgi. Łagodny miód o ciekawym smaku,  kolorze masła orzechowego, dość gęsty, o dużej zawartości witamin i olejków eterycznych.  (chwilowo niedostępny)


Spis wszystkich dostępnych produktów w sklepie - sprawdź tutaj


Jedne z najstarszych traktujących o cedrze zapisków pochodzą ze starożytnego Egiptu. Egipcjanie wierzyli, że to potężne wiecznozielone drzewo było stworzone przez Ozyrysa - sędziego zmarłych, boga odrodzonego życia. Być może dlatego w ich kraju drewno cedrowe najczęściej było używane do budowy łodzi, komnat grobowych faraonów (faraonowie byli uważani za inkarnację Ozyrysa), trumien i sarkofagów.