Duze zdjecie

Perfumy "Megre # 105"


Cena: 379 zł

Dostępność:


Objętość: 50 ml
Rodzaj: Żeńskie, Uniseks, lekki zapach kwiatowo-owocowy z cedrową nutą
Skład INCI: Alcohol Denat, Aqua, Parfum, D- Limonene, Hexyl Cinnamaldehyde, Linalool, Coumarin, Citral, Amylcinnamyl Alcohol, Geraniol, Benzyl alcohol, Citroneollol, Isoeugenol, Pinus Siberia.

CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

  Woda perfumowana „Megre # 105  Lekki, prawie niezauważalny aromat z ledwie wyczuwalną goryczką, stworzony z bukietu zapachów tajgowych kwiatów: dzikich pełników i przebiśniegów, leśnych fiołków oraz pączków modrzewia. Niecodzienne, harmonijne uzupełnienie tego leśnego zbioru stanowi olejek grejpfrutowy i paczuli.

  Odpowiedni dla kobiet otwartych, kreatywnych, chodzących z głową w chmurach, jak również dla mężczyzn mających artystyczną, odważną naturę.

  Liczba 105 to symbol zmian, lekkiego pomyślnego wiatru i delikatności. Kojarzy się z pasją odkrywania, aktywnością, podróżami.

  Lekkość stopiątki odpowiada sposobowi, w jaki osoby lubiące ten aromat pięknie i naturalnie organizują świat wokół siebie. Energia ruchu, twórczości i nowych rozwiązań nie pozwala im osiąść na laurach.

  Takie osoby przyciągają do siebie innych ludzi, w ich otoczeniu obecna jest czułość i miłość.

  Syberyjscy chłopi, obok swoich wsi, przez wieki pielęgnowali cedrowe gaje, posadzone na wzór dzikich - nigdzie więcej na świecie nie spotykane iglaste ogrodnictwo. Przywioskowe cedrowniki stanowiły wspólną własność, i nałożone na nie były surowe prawa: Nie pozwalano na nich paść bydła i rozpalać ognisk, surowo karano za zbijanie szyszek.