Duze zdjecie

Perfumy "Megre # 107"


Cena: 379 zł

Dostępność:


Objętość: 50 ml
Rodzaj: Męskie, Uniseks, zapach odświeżający, uspokajający.
Skład INCI: Alcohol Denat, Aqua, Parfum, D- Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citral, Isoeugenol, Pinus Siberica.

Woda perfumowana „Megre # 107"
Aromat ziół i drewna, o bogatej kompozycji, przywodzący na myśl spacer po tajdze, gdzie oddycha się lekko i z przyjemnością.

W bukiecie zebrane są zapachy świeżej porannej trawy i deszczu, suchego drzewnego mchu i wiosennego cedrowego igliwia. Dochodzi do tego lekko słodki cytrusowy aromat i głęboka cedrowa esencja. Ten aromat ma odstresowujące i odmładzające działanie. Perfumy odpowiednie dla mężczyzn oraz niezależnych kobiet osiągających sukcesy.

Liczba 107 symbolizuje wiedzę i informacje otrzymywane „z góry”, to liczba niezależności, powodzenia i wolności.

Może oznaczać również intuicję i ukryte talenty, wewnętrzną motywację by podążać naprzód. Osoby, którym przypadnie do gustu stosiódemka,  mają zdolności przywódcze i pragnienie rozwoju, bije od nich spokojna radość i pewność, że wszystko jest możliwe.

Sto siedem bywa też określana liczbą wspólnoty i silnych przyjacielskich relacji.


Na przestrzeni wielu stuleci materialna i duchowa kultura, samo życie Syberii było ściśle związane z cedrem. Kozacy, którzy przybyli za Ural, nazwali cedr „syberyjskim olbrzymem”, a tobolscy chłopi „tajemnym drzewem”. Dla ludności Górnej Szorii był on „drzewem-krową” i „drzewem-matką”, dla wielu z nas był i pozostaje królem tajgi, cudownym drzewem, panem syberyjskich lasów.