Duze zdjecie

Mydło cedrowe


Cena: 31 zł

Dostępność:


Skład: Baza mydlana (olej cedrowy, kokosowy, palmowy, rycynowy, wodorotlenek sodu) glinka biała, gliceryna, żywica cedrowa, oleje: shea, cedrowy, migdałowy, ziele melisy mielone, olejki eteryczne (cedru syberyjskiego, lawendowy, rozmarynowy, cedru himalajskiego, eukaliptusowy)
Masa netto: – 80g Producent: "OOO Megre", Nowosybirsk, Rosja.

Naturalne mydło o właściwościach przeciwzapalnych i antybakteryjnych. Dzięki specjalnej technologii produkcji, witaminy i mikroelementy z olejków i glinki są zachowane w naturalnej formie, która odżywia komórki skóry.

Można je stosować do codziennej pielęgnacji oraz golenia – wytwarza dużo piany.

Odpowiednie dla skóry tłustej, jak również do cery wrażliwej i podatnej na podrażnienia/uczulenia. Biała glinka wyciąga toksyny z porów skóry, wygładza, pobudza regenerację komórek skóry. Ma właściwości antyseptyczne, bakterio- i grzybobójcze, pomaga łagodzić stany zapalne. Delikatnie odżywia i nawilża skórę.

"Syberyjscy chłopi, obok swoich wsi, przez wieki pielęgnowali cedrowe gaje, posadzone na wzór dzikich - nigdzie więcej na świecie nie spotykane iglaste ogrodnictwo. Przywioskowe cedrowniki stanowiły wspólną własność, i nałożone na nie były surowe prawa: Nie pozwalano na nich paść bydła i rozpalać ognisk, surowo karano za zbijanie szyszek [...]"