Duze zdjecie

Krem cedrowy z mumio


Cena: 99 zł

Dostępność:


Pojemność: 30ml
Skład: Olej z pestek winogron, żywica cedrowa, wosk pszczeli, ekstrakt z huby brzozowej, oleje: cedrowy, rokitnikowy, z kiełków pszenicy; propolis, mumio, olejek grejpfrutowy.
Ważność: 12 miesięcy od daty produkcji
Producent: OOO "Megre", Nowosybirsk, Rosja

Naturalny krem do codziennego użytku. Bez konserwantów, barwników i sztucznych dodatków.Krem o właściwościach regenerujących i hamujących stany zapalne. Stosować jako krem/balsam do rąk suchych i zniszczonych, np. przez zimno, środki chemiczne itd;  również jako balsam na obrzęki, stłuczenia i problemy skórne. Olej cedrowy w połączeniu z hubą brzozową i mumio łagodzi podrażnienia, hamuje stany zapalne i nasyca skórę witaminami i mikroelementami.

Stosowanie: Nanieść małą ilość kremu na czystą skórę i wcierać okrężnymi ruchami ok. 2-3 minuty, po czym usunąć nadmiar kremu. Używać 2 razy dziennie.

Uwaga: Z powodu zawartości mumio i żywicy krem może łatwo ubrudzić/zabarwić ubrania, dlatego po wsmarowaniu skórę należy usunąć nadmiar kremu, który nie wchłonął się w skórę.
Jedne z najstarszych traktujących o cedrze zapisków pochodzą ze starożytnego Egiptu. Egipcjanie wierzyli, że to potężne wiecznozielone drzewo było stworzone przez Ozyrysa - sędziego zmarłych, boga odrodzonego życia. Być może dlatego w ich kraju drewno cedrowe najczęściej było używane do budowy łodzi, komnat grobowych faraonów (faraonowie byli uważani za inkarnację Ozyrysa), trumien i sarkofagów.