Duze zdjecie

Krem cedrowy odmładzający


Cena: 49 zł

Dostępność:


Pojemność: 30ml
Skład: Olej z pestek winogron, żywica cedrowa, wosk pszczeli, ekstrakty z pichty syberyjskiej (wodny i olejowy), olej cedrowy, olejek sandałowy.
Ważność: minimum 12 miesięcy od daty produkcji
Producent: OOO "Megre", Nowosybirsk, Rosja

PROMOCJA 50% 99zł 49 PLN KRÓTKI TERMIN WAŻNOŚCI (STYCZEŃ 2023)

Naturalny krem do codziennego użytku. Bez konserwantów, barwników i sztucznych dodatków.Krem do twarzy i ciała o właściwościach regenerujących i hamujących starzenie skóry. Można stosować jako balsam do rąk suchych i zniszczonych, działa kojąco na obrzęki, stłuczenia i problemy skórne. Olej cedrowy łagodzi podrażnienia, nasyca skórę witaminami i mikroelementami, ekstrakty z pichty oczyszczają i ujędrniają skórę, pobudzają układ nerwowy do poprawnego działania.

Stosowanie: Nanieść małą ilość kremu na czystą skórę i wcierać okrężnymi ruchami ok. 2-3 minuty, pozostawić do wchłonięcia, po czym usunąć nadmiar kremu. Używać 2 razy dziennie.


Syberyjscy chłopi, obok swoich wsi, przez wieki pielęgnowali cedrowe gaje, posadzone na wzór dzikich - nigdzie więcej na świecie nie spotykane iglaste ogrodnictwo. Przywioskowe cedrowniki stanowiły wspólną własność, i nałożone na nie były surowe prawa: Nie pozwalano na nich paść bydła i rozpalać ognisk, surowo karano za zbijanie szyszek.