Duze zdjecie

Cedrowe krople do oczu 10 ml


Cena: 35 zł

Dostępność:


Skład: Olej cedrowy, żywica cedrowa 2%
Pojemność: 10ml
Termin przydatności: 1 rok

Krople do oczu na bazie oleju cedrowego z żywicą, odznaczające się odżywczym, regenerującym, oczyszczającym działaniem. Łatwo się wchłaniają i są dobrze przyjmowane przez organizm.

Olej cedrowy zawiera unikalny kwas pinolenowy (występuje w przyrodzie jedynie w nasionach cedrów i sosen), który pobudza odnowę komórek i zmniejsza stan zapalny błon i śluzówek.

Krople do oczu nasycają oczy niezbędnymi witaminami (z których najważniejsze to wit. A i E) oraz mikroelementami. Tkanki oka przy długotrwałym wykorzystywaniu kropel odmładzają się i stają się bardziej elastyczne.

W medycynie ludowej krople do oczu na bazie oleju cedrowego wykorzystuje się do profilaktyki chorób oka, a także jako dodatkowy środek dla poprawy wzroku przy krótkowzroczności, dalekowzroczności, zaćmie, jaskrze.

Żywica cedrowa (żywica cedru 2%), wchodząca w skład produktu, posiada bakteriobójcze działanie, wielokrotnie przyśpiesza procesy transportowe w komórkach organizmu. Wykazuje pozytywne działanie przy następujących problamach z oczami:

  • podrażnienie.
  • suchość,
  • syndrom zmęczenia oka,
  • odklejenie siatkówki.

Pomaga również w regeneracji blizn pooperacyjnych, po urazach i uszkodzeniach oka.

Jak stosować: Przed zastosowaniem najlepiej trochę ogrzać preparat - można np. potrzymać buteleczkę przez 1-2 minuty w rękach.

Dawkowanie: zaleca się zakraplać po 1 kropli do każdego oka, maksymalnie dwa razy na dobę. Po aplikacji należy co najmniej przez 10 minut poleżeć z zamkniętymi oczyma. Najlepsze efekty osiąga się przy codziennym używaniu kropel na noc przed snem. Jeśli wkropliliśmy zbyt dużo preparatu, można przemyć oczy wodą lub solą fizjologiczną.

Przeciwwskazania: Indywidualna nietolerancja (alergia na żywicę cedrową). By dowiedzieć się, czy nie macie alergii na żywicę drzew iglastych, wetrzyjcie kroplę żywicy w skórę, na wewnętrznej stronie przedramienia. Jeżeli przez 12—20 godzin w tym miejscu nie pojawi się zaczerwienienie, można stosować żywicę.

Sposób przechowywania: W ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 do 25 stopni Celsjusza. Może wytrącać się naturalny osad.


Produkt nie jest środkiem leczniczym. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą!

"Spożyta żywica cedrowa wyciąga z organizmu toksyny różnego pochodzenia, pozostałości leków, sole metali ciężkich, radionuklidy. Czyści krew z bakterii, grzybów, pleśni i wirusów"